Noxion LED Strip Naga 5 Meter IP20 SMD2835/240 24V 16W/m 930 /10mm/2m + DC Cable
excl. Tax
incl. Tax
Ecotax
Order before 20:00, shipped today
Want to order larger quantities?
- Business customer? Purchase on account
- Easy returns within 14 days
Specifications
Clear
General Information
| SKU | 252790 | |
|---|---|---|
| EAN | 8719157056922 | |
| Brand | Noxion | |
| Manufacturer Name | Noxion Naga LED Strip IP20 SMD2835/240 24V 19.2W/m 930 5M/10mm/25mm + DC | |